Upravit stránku

Vytvořili jsme pro Vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

Velikonce 2016

Velikonoce se blíží. Rezervujte si Váš stůl a ochutnejte naše velikonoční menu. Od pátku 25.3.2016 až do úterý 29.3.2016 Vás rádi přivítáme v naši restauraci.

Valentýnské menu v restauraci našeho penzionu

Na nedělí 14.2.2016 pro Vás připravujeme Valentýnský večer. Při této příležitosti pro Vás uvaříme menu o sedmi chodech. Chcete udělat radost své přitelkyni nebo příteli, manželce nebo manželovi? Rezervujte si stůl již dnes na čísle 604 295 794 nebo na čísle 499 620 904. Rezervovat můžete i pomocí kontaktního formuláře na našem webu.

Valentýnské menu v restauraci našeho penzionu

Na sobotu 14.2.2015 pro Vás připravujeme VI. Valentýnský večer. Při této příležitosti pro Vás uvaříme menu o sedmi chodech. Chcete udělat radost své přitelkyni nebo příteli, manželce nebo manželovi? Rezervujte si stůl již dnes na čísle 604 295 794 nebo na čísle 499 620 904. Rezervovat můžete i pomocí kontaktního formuláře na našem webu.

Večer mexické kuchyně

Na pátek 23.1.2015 pro Vás připravujeme večer mexické kuchyně. Neváhejte a rezervujte si Váš stůl již nyní na tel. čísle 499 620 904 nebo e-mailem na recepce@penzionzavodou.cz

Přejeme krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku

Všem našim hostům děkujeme a přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok. Naše restaurace a penzion bude uzavřena od 21.12.2014. Znovu otvíráme a těšíme se na Vaši návštěvu 5.1.2015.

SVATOMARTINSKÁ HUSA 2014

V listopadu pro Vás již tradičně připravujeme Svatomartinskou husou. Máte zájem ochutnat Svatomartinské víno, výbornou pečenou husu a ještě se pobavit u živé hudby? Příjďte do restaurace PENZIONU ZA VODOU.

Letní dovolená ve Dvoře Králové

Hledáte místo na víkendový pobyt, letní dovolenou nebo jenom na přespání po návštěvě ZOO - Safari ve Dvoře Králové nad Labem? Chcete navštívit Kuks a hledáte vhodné ubytování pro rodinu s dětmi? Užíváte si dovolenou na kolech a projíždíte Dvorem Králové? Neváhejte a rezervujte si Váši letní dovolenou v našem penzionu.

Velikonce 2014

Velikonoce se blíží. Rezervujte si Váš stůl a ochutnejte naše velikonoční menu. Od soboty 19.4.2014 až do pondělí 21.4.2014 Vás rádi přivítáme v naši restauraci.

Novinky z našeho jídleního lístku

S krásným počasím jsem se pustili do úklidu naši zahrady. Pro naše malé návštěvníky jsem již připravili dětské hřiště a pro rodiče máme připravené venkovní posezení. Přijďte ochutnat některou z novinek našeho jídleního lístku. Těšíme se na Vás a všem přejeme hezký den.

5. Narozeniny pivovaru Tambor

PENZION ZA VODOU a PIVOVAR TAMBOR Vás srdečně zvou na oslavu 5. narozenin královédvorského pivovaru Tambor. Přijďte v pátek 14.3.2014 do naši restaurace a ochutnejte nefiltrovaná piva Tambor 11 a Tambor 12.

Jazzový večer v restauraci našeho penzionu

Kapela STARÁ ŠKOLA a PENZION ZA VODOU zvou všechny příznivce skvělé muziky na první JAZZ NIGHT. Akce se koná v sobotu 22.2.2014 v naši restauraci. Přijďte si poslechnout skvělou muziku a užít si příjemný večer. Neváhejte a rezervujte si místo již dnes.

Valentýnské menu v restauraci našeho penzionu

Na pátek 14.2.2014 pro Vás připravujeme V. Valentský večer. Při této příležitosti pro Vás uvaříme menu o sedmi chodech. Chcete udělat radost své přitelkyni nebo příteli, manželce nebo manželovi? Rezervujte si stůl již dnes na čísle 604 295 794 nebo pomocí kontaktního formuláře na našem webu.

Sushi večer v restauraci PENZIONU ZA VODOU

V pátek 17.ledna pro Vás, již po několikáté, připravujeme sushi večer. Velice rádi Vás přivítáme v naši restauraci a připravíme pro Vás tradiční součást nejzdravější kuchyně světa.

Přejeme krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku

Všem našim hostům děkujeme a přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok. Naše restaurace a penzion bude uzavřena od 21.12.2013. Znovu otvíráme a těšíme se na Vaši návštěvu 3.1.2014.

SVATOMARTINSKÁ HUSA 2013

V listopadu pro Vás již tradičně připravujeme víkend se Svatomartinskou husou. Máte zájem ochutnat Svatomartinské víno, výbornou pečenou husu a ještě se pobavit u živé hudby?  Příjďte do restaurace  PENZIONU ZA VODOU o víkendu 8-11.11.2013.

Výběrové řízení PENZION ZA VODOU s.r.o.

Společnost PENZION ZA VODOU s.r.o. vyhlašuje veřejnou zakázku

Letní dovolená ve Dvoře Králové nad Labem

Přijeďte strávit rodinnou dovolenou do našeho penzionu a využijte nabídku ubytování ve Dvoře Králové nad Labem. Penzion za vodou nabízí dvoulůžkové i více lůžkové, rodinné pokoje, bazény, výbornou restauraci a krásnou zahradu, která je jako stvořená pro letní relax. Neváhejte a rezervujte si Vaše pokoje již dnes.

Novinky z naši kuchyně

V naši kuchyni připravujeme několik novinek, které budou součástí naši jarní nabídky. Brzy můžete ochutnat například nadívané telecí hrudí nebo jehněčí hřebínky podávané se šťouchanými bramborami s jarní cibulkou a domácím tymiánovým glazé. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme všem úspěšný den.

Premiéra Tambor 12% NEFILTROVANÝ

PENZION ZA VODOU a PIVOVAR TAMBOR Vás srdečně zvou na představení nového piva. Královédvorské pivo TAMBOR 12% R. A. DVORSKÝ světlý ležák NEFILTROVANÝ.